Budowa hali Busch Polska we Włocławku

 

Firma Busch Vacuum Pumps and Systems jest jednym z największych producentów pomp próżniowych, dmuchaw i sprężarek na skalę globalną. W naszej ofercie produktów uwzględniono rozwiązania w zakresie wykorzystania podciśnienia i nadciśnienia we wszystkich sektorach przemysłu.

W ofercie produktów firmy Busch uwzględniono największy wybór przemysłowych technologii próżniowych. Mamy ponad pięćdziesięcioletnie doświadczenie związane z produkcją pomp próżniowych i niskociśnieniowych.

Firma została założona w 1963 roku. Mając 60 oddziałów w 42 krajach i przedstawicieli handlowych w ponad 30 krajach, zapewnia przydatne porady i praktyczną pomoc techniczną w siedzibach klientów.

Firma Busch zatrudnia w różnych krajach ponad 3 000 pracowników, między innymi specjalistów z dziedziny inżynierii chemicznej, technologii budowy maszyn i serwisu. Za pośrednictwem naszej globalnej sieci oferujemy naszym klientom usługi związane z serwisem pomp i systemów próżniowych. Inżynierowie i technicy serwisowi firmy Busch zapewniają konserwację systemów próżniowych w wielu krajach i sektorach przemysłu — od wydobycia ropy ze złóż przybrzeżnych na Morzu Arktycznym do pakowania żywności w Patagonii.

Źródło: www.buschvacuum.com/pl/pl/