Budowa hali produkcyjno-magazynowej F.P. Bartex – Żagań

F.P. Bartex Z.P.Ch.

Firma Produkcyjna „Bartex” powstała w 1994 roku, wprowadzając na rynek autorską kolekcję ekologicznych zabawek wełnianych i pluszowych.

Pod koniec lat 90-tych profil produkcji zmienił się w kierunku szycia usługowego dla klientów zewnętrznych: odzieży lekkiej, tapicerki meblowej. W kolejnych latach produkcja została poszerzona o pościel, poduszki oraz poduszki dekoracyjne i ogrodowe.

Dodatkowo oprócz tego w latach 2008-2009 do produkcji zostały wdrożone legowiska dla zwierząt. Wszystko opierało się na stworzeniu własnych wzorów i modeli, które do dziś z powodzeniem funkcjonują na rynku pod szyldem „Wiko”.

Na przełomie 2010 i 2011 roku rozpoczęła się produkcja pościeli hotelowej sygnowaną marką „Bartex”. Do jej wytworzenia używane są m.in. automaty do produkcji pościeli – unikatowe w skali całego kraju. Warto podkreślić, że miesięcznie można wyprodukować ok. 100 tys. kpl. pościeli , zapakowanych i przygotowanych do wysyłki.

Obecnie zatrudniamy ponad 200 wykwalifikowanych pracowników. Stałe inwestowanie w kadrę oraz w najnowsze technologie, sprawia, że jakość jest naszym największym atutem. Przygotowanie wzorów do produkcji opiera się na systemie InvenTex, który realizuje funkcje digitalizacji, projektowania, konstrukcji, modelowania szablonów oraz stopniowania i optymalizacji układów rozkroju. Praca na krojowni jest w znacznym stopniu zautomatyzowana, dzięki maszynom marki Assyst Bullmer. Lagowarki do dzianin i tkanin oraz maszyna do automatycznego rozkroju Cutter pozwalają na wytwarzanie produktów wysokiej jakości. Natomiast nasze szwalnie wyposażone są w najnowszej generacji maszyny marki Juki i Duerkopp Adler.

Żródło: www.bartex.zagan.pl/

Rozbudowa hali Ceramika Marconi Sp. z o.o. – Jelenia Góra

Ceramika Marconi Sp. z o.o.

POLCOLORIT S.A. to najstarsza prywatna firma produkująca płytki ceramiczne w Polsce.
Przedsiębiorstwo powstało w 1984 roku i od tego czasu nie przerwanie się rozwija. Co roku poszerza się produkowany asortyment a park maszynowy jest sukcesywnie unowocześniany. Nasze zakłady należą do najnowocześniejszych w kraju i Europie pod względem rozwiązań architektonicznych i technologicznych.

Zakład usytuowany jest u podnóża Karkonoszy, przy międzynarodowej trasie E 65, wiodącej przez Jelenią Górę do Szklarskiej Poręby i dalej do granicy z Czechami.

POLCOLORIT S.A. to przede wszystkim bogaty, wyróżniający się wyjątkowym designem asortyment płytek łazienkowych, kuchennych i podłogowych oraz pięknie zdobione dekoracje. Kolorystyka płytek oraz ich niepowtarzalne wzornictwo, nadają naszym kolekcjom ponadczasowy charakter. Produkty sygnowane marką MARCONI swoim wzornictwem i jakością dorównują najlepszym ceramikom włoskim.

Płytki Ceramiki MARCONI są pozycjonowane jako należące do wysokiego segmentu konsumenckiego i spełniają oczekiwania klientów zarówno z sektora budowlanego jaki i odbiorców indywidualnych.

Żródło: http://www.polcolorit.pl/

Rozbudowa hali AQUILA Sp. z o.o. – Radomsko

AQUILA Sp. z o.o.

„Naszym celem jest sprawne i rzetelne zarządzanie firmą, w taki sposób, aby w krótkim czasie „Aquila” stała się najlepszym – tj. najbardziej profesjonalnym dostawcą tektury falistej w Polsce.
Historia firmy AQUILA to bez wątpienia jeden z naszych powodów do dumy. W niecałą dekadę udało nam się osiągnąć znaczącą pozycje na rynku producentów tektury falistej i stworzyć markę, za którą stoi jakość i ceniony produkt. W ciągu tych lat zbudowaliśmy trzy prężnie działające zakłady. Wciąż ciężko pracujemy by założenie, jakie przyjęliśmy u początku powstania firmy wypełniło się. A chcieliśmy wówczas zobaczyć jak robią to inni i zrobić to lepiej.”

Źródło: http://www.aquila.vpk.pl

Rozbudowa Hali Schrag Polska – Łódź

Rozbudowa hali Schrag Polska Sp. z o.o. w Łodzi

 

Firma SCHRAG posiada wieloletnią tradycję. Korzenie przedsiębiorstwa sięgają 1892 roku i pozostało ono do dziś przedsiębiorstwem rodzinnym zarządzanym przez piąte pokolenie.

Już  w  latach  60-tych  rozpoczęła  się  specjalizacja  w  dziedzinie  produkcji  i  zbytu  profili giętych  na  potrzeby budownictwa  stalowego i przemysłowego.  SCHRAG|Kształtowniki posiada kilka zakładów produkcyjnych w Niemczech. Kolejne  lokalizacje powstały w Austrii, Szwajcarii, Polsce, Czechach i Słowacji. Kraje środkowej i wschodniej Europy są dla  nas  zarówno  dziś  jak  i  w  przyszłości  ważnym  rynkiem  zbytu.

Zakres działania przedsiębiorstwa uzupełniono o branżę SCHRAG|Usługi  inżynierskie, specjalizującą się w usługach w zakresie lekkich konstrukcji stalowych.

Ostatnio zakres oferty poszerzony został o projektowanie i wytwarzanie fasad metalowych pod  hasłem  SCHRAG│Fasady.  Zakład produkcyjny w Chemnitz  wyspecjalizował  się w  projektowaniu  i  wytwarzaniu  takich  właśnie  fasad.  Polski  Oddział w Konstantynowie Łódzkim prowadzi również produkcję fasad metalowych.

SCHRAG|  Metal  na  dachu  jest  hurtowym sprzedawcą  pokryć  dachowych  oraz  wiodącym specjalistą  w  swoim  zakresie:  blacharstwie  budowlanym,  pokryciach  dachowych, modernizacji budynków oraz budownictwie stalowym.

Źródło: www.schrag.pl

 

Hala Gamon Sp. z o.o. – Łódź

Budowa hali Gamon Sp. z o.o. w Łodzi

 

Firma „Pojazdy Komunalne GAMON Sp. z o.o.” została utworzona w 2014 roku i od początku działalności stawia na wysoką jakość oraz doświadczoną kadrę produkcyjną.

Zarząd Spółki mieści się w Rybniku a oddział produkcyjny znajduje się w Łodzi.

Zakres działalności firmy to projektowanie, wykonywanie i montaż na podwoziach ciężarowych urządzeń służących do:

– hydrodynamicznego czyszczenia kanalizacji,
– czyszczeniem wpustów i studzienek ulicznych,
– transportu nieczystości płynnych.

Urządzenia firmy GAMON zabudowywane są na podwoziach samochodów wiodących marek takich jak MAN, DAF, Volvo, Mercedes, IVECO lub Renault. Swoje wyroby prezentujemy m.in. na Międzynarodowych Targach w Poznaniu oraz Specjalistycznych Targach Wod-Kan w Bydgoszczy.
Nasza firma dysponuje wysoko wykwalifikowaną kadrą doświadczonych pracowników a także własnym biurem konstrukcyjnym. W fazie projektowania, każdy pojazd jest dostosowywany do indywidualnych potrzeb i wymagań klienta.

Źródło: www.pk-gamon.pl

 

Panattoni Europe – Hala Kongsberg Automotive – Koluszki

Rozbudowa hali Kongsberg Automotive w Koluszkach

 

Kongsberg Automotive (KA) to norweski holding, działający na rynku motoryzacyjnym od ponad 50 lat. W 2016 roku firma Kongsberg Automotive otworzyła zakład produkcyjny w miejscowości Koluszki, która produkuje wysokiej jakości podzespoły do pojazdów użytkowych, oraz specjalistycznych, m.in. elementy podwoziowe, takie jak stabilizatory i pręty V-stay dla czołowych producentów samochodów ciężarowych, w tym SCANIA, VOLVO i DAF. Obecnie zatrudnia ponad 60 osób w procesach takich, jak obróbka skrawaniem, montaż, spęczanie i hartowanie indukcyjne. Nowoczesna fabryka jest skalowalna dla przyszłego rozwoju, czego dowodem jest obecna rozbudowa, zwiększająca obszar produkcyjny o 10 tysięcy metrów kwadratowych.

Źródło: http://www.kongsbergautomotive.com/pl

Hala DIESEL CZĘŚCI – Łódź – Commercecon

Budowa hali Diesel Części w Łodzi

 

DIESEL CZĘŚCI to firma zajmująca się sprzedażą i dystrybucją części silnikowych do maszyn budowlanych i rolniczych. Nasze doświadczenie w motoryzacji sięga 1990 roku a budowane jest na solidnym fundamencie – wieloletnim prowadzeniu zakładu naprawczego. Jako praktycy wiemy, jak ogromne znaczenie dla wydajności silnika mają części w nim montowane, każdy „milimetr” ma tu znaczenie. Dlatego też przywiązujemy ogromną wagę do jakości zarówno sprzedawanych przez nas części jak i oferowanych usług.
W 2011 roku otrzymaliśmy certyfikat jakości ISO 9001:2008 akredytowany przez TUV NORD CERT GmbH świadczący o wysokiej jakości naszych usług i produktów. Do recertyfikacji przystąpiliśmy w roku bieżącym tym samym otrzymując CERTYFIKAT dla Systemu Zarządzania wg PN-EN ISO 9001:2009

Źródło: www.diesel-czesci.pl

 

Hala Emo-Neon – Częstochowa – Commercecon

Rozbudowa hali Emo Neon w Częstochowie

 

Jesteśmy przedsiębiorstwem produkcyjnym specjalizującym się we wszelkich rodzajach reklamy świetlnej.
Nasi klienci to zarówno wielkie korporacje jak i mniejsze firmy zainteresowane tworzeniem nowoczesnego wizerunku.
Jesteśmy jedną z nielicznych firm reklamowych w tej części Europy, która nieustannie wprowadza nowe technologie i systemy zarządzania. Robimy wszystko by nasze produkty były zawsze precyzyjnie wykonane.

Emo Neon istnieje od 1990 roku.

W ciągu niemal ćwierćwiecza przeszliśmy długą drogę, ciągle wprowadzając innowacje technologiczne i nowe sposoby organizacji pracy, które pozwalają nam sprostać wymaganiom nawet najbardziej wymagających klientów.

Dzisiaj mamy do dyspozycji kapitał wiedzy zgromadzonej przez lata, stuosobowy zespół profesjonalistów oraz najnowocześniejsze technologie wytwórcze. To dzieki temu mamy możliwość szybkiego reagowania na oczekiwania rynku i wykonać nawet największe i najbardziej złożone zlecenia.

Stałe poszukiwanie ulepszeń produkcyjnych pozwalam nam zaoferować jeszcze więcej wymyślnych produktów a doświadczenie zebrane przez ponad dwie dekady pozwala nam również doradzać naszym klientom przy wyborze form, technologii i budowy reklam świetlnych.

 

Źródło: http://www.emoneon.pl/pl/