Głównym założeniem firmy Denlux jest tworzenie projektów w zakresie instalacji elektrycznych i energetycznych. Nasze projekty opieramy o kompleksowe czynności tj. od projektowania, poprzez wycenę i negocjacje, oraz wykonanie, dzięki czemu od początku do końca dbamy o profesjonalną realizację wymierzonych zadań. Doświadczenie firmy wypracowane od 2009 roku, wraz z niezliczonymi zrealizowanymi projektami, oddaje w ręce naszych klientów wyspecjalizowaną załogę gwarantującą solidność wykonania każdej inwestycji. Nasi pracownicy posiadają wszelkie wymagane uprawnienia i certyfikaty w zakresie instalatorstwa i pomiarów elektrycznych.

Zapewniamy bardzo wysoki standard i bezawaryjność.

Długoletnia współpraca z partnerami, producentami, hurtowniami daje pełny dostęp do asortymentu najnowocześniejszych rozwiązań, oraz pewność negocjacji najatrakcyjniejszy cen produktów nieodzownych do wykonania inwestycji.

Powołując się na wieloletnie doświadczenie, możemy również świadczyć usługi po montażowe i okresowe pomiary elektryczne, bazując na specjalistycznych przyrządach pomiarowo-kontrolnych firmy Sonel. Dodatkowo wykonujemy kompleksowe prace w obrębie elektryki i energetyki, teletechniki, informatyki, oraz instalacji odgromowych dla instytucji, firm, jednostek budżetowych, oraz osób prywatnych.

Posiadamy certyfikatowane mierniki do pomiarów:

  • skuteczności ochrony przeciwporażeniowej,
  • rezystancji izolacji przewodów i kabli elektrycznych,
  • rezystancji uziomów roboczych urządzeń elektrycznych,
  • pomiary rezystancji uziomów instalacji odgromowej i ciągłości obwodów odgromowych,
  • pomiary natężenia i równomierności oświetlenia.

Firma Denlux dysponuje wysoce wyspecjalizowanym sprzętem, nowoczesnym taborem logistycznym, markowymi narzędziami pomiarowymi, co przekłada się na efektywność, szybkość i solidność prowadzonych przez nas prac.

Naszym kolejnym krokiem w kierunku postępu jest energia odnawialna, oraz energooszczędność.

W obręb naszych kompetencji wprowadzamy systemy fotowoltaiczne, oraz technologie LED, jednorazowo sięgając po nowoczesne rozwiązania i ekologię. Utworzyliśmy nowy zespół specjalistów, którzy mają przed sobą jeden cel, wprowadzić naszych klientów w przyszłość razem z naszą firmą i zapewnić im dostęp do innowacyjnych technologii.